Hakkımızda

1 Nisan 2020 tarihinde kurulan Kutu Mutfak haftalık değişen çeşitli menülerle yemek tariflerini tüketiciye ulaştırmayı hedefliyor.
 
4 farklı kategoride 3’er farklı yemekle haftalık 12 çeşit yemeğin tarifi ve içerikleri üyelerle paylaşılıyor. Haftanın herhangi bir günü kendi paketinizi oluşturarak tarifte sizlere gerekli tüm malzemeleri kapınıza ulaştırmayı hedefliyoruz.
 
Amacımız sizlere yemek yapma alışkanlığını geri kazandırıp zamandan tasarruf etmenizi sağlamak.
 
Kuruluşumuz bir diyet platformu olmamakla birlikte sizlere sağlıklı ve kaliteli ürünleri ileterek, evde yaptığınız yemeklerde faydalı besinleri kullanmanızı sağlamak.
 
Yapılan alışverişler, alınan siparişle aynı zamanda yapıldığı için ürünlerimizde stoklama ve depolama yapılmamaktadır. Haftanın belli günlerinde semt ve organik pazarlar ziyaret edilerek gerekli alışverişler sizin seçtiğiniz tarifler doğrultusunda yapılır.
 
Tarifleri kendi mutfağımızda hijyenik standartlara uyarak deneyip, sizler için menülerimize ekliyoruz.
 
Web-sitemizdeki market kısmından satıcılarımızın ürünlerini sipariş verebilirsiniz. Ancak bu siparişler Kutu Mutfak aracılığı ile değil satıcının kendi tercih ettiği kargo şirketi ile tarafınıza iletilecektir.
 
Saygılarımızla,
 
KUTU MUTFAK